بيست و ششمين دوره آموزش نشر در اتحاديه ناشران و كتابفروشان
10 3 1391    

فتح‌الله فروغي به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: سرفصل‌هاي اين دوره آموزشي که از 20 خرداد ماه جاري شروع مي‌شود، تفاوت چنداني با دوره‌هاي قبلي ندارد.

وي افزود: در اين دوره‌ نيز موضوعات‌ پيشينه و کليات نشر کتاب، توليد فرهنگي، توليد فني، توليد چاپ، قوانين نشر، برنامه‌ريزي و مديريت، اقتصاد نشر، انبارداري و توزيع و فروش، روابط عمومي، تبليغات و بازاريابي آموزش داده مي‌شود.

رييس كميسيون آموزش اتحاديه ناشران و كتابفروشان تهران با اشاره به اين‌كه در اين دوره، افزون بر موضوعات قبلي، درس «اخلاق حرفه‌اي» نيز افزوده شده، اظهار كرد: علاقه‌منداني در اين دوره ثبت‌نام كرده‌اند كه متقاضي دريافت صلاحيت حرفه‌اي پروانه نشرند و بر اين اساس درس اخلاق حرفه‌اي به مباحث قبلي اضافه شده است. 

وي با تاكيد بر اين‌كه ظرفيت پذيرش مانند دوره‌هاي قبل 30 نفر است، گفت: ثبت‌نام انجام شده و محل برگزاري كلاس‌ها در سالن اجتماعات اتحاديه است ولي به دليل استقبال علاقه‌مندان به حوزه نشر، در دوره‌هاي بعدي ظرفيت ثبت‌نام افزايش خواهد يافت.

فروغي عنوان كرد: اين دوره‌هاي ‌آموزشي با هدف ارتقاي دانش و مهارت‌هاي حرفه‌اي دست‌اندرکاران صنعت نشر پيش‌بيني شده و متقاضيان اين دوره‌ها فعالان حوزه نشر و متقاضيان دريافت پروانه نشرند.

وي همچنين گفت: مدت زمان اين دوره آموزشي 52 ساعت است و امتحان پاياني نيز 19 تيرماه برگزار خواهد شد.
 
منبع سايت : ibna.ir
0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی