انتشار كتاب‌هاي برگزيده جشنواره‌هاي رشد در قالب كتابنامه
3 3 1391    

فريبا كيا، مدير طرح «سامان‌بخشي كتاب‌هاي آموزشي رشد» به خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، با بيان اين مطلب اظهار كرد: دفتر انتشارات كمك آموزشي رشد تاكنون به برگزاري 9 دوره جشنواره كتاب‌هاي آموزشي رشد(سال‏هاي 1379 تا 1390) اقدام و بيش از 20 هزار كتاب از ناشران سراسر كشور با هدف بررسي و معرفي آن‌ها به عنوان كتاب‌هاي مناسب، برگزيده و شايسته تقدير دريافت كرده است.

وي ادامه داد: در اين مدت بيش از 1100 عنوان كتاب برگزيده و شايسته تقدير شده‌اند. كارشناسان دبيرخانه طرح «سامان‌بخشي كتاب‌هاي آموزشي» با هدف ارايه نتايج اين 9 سال به صورت يكجا و هماهنگ، اين 1100 عنوان كتاب را تجميع و در يك كتابنامه ارايه كرده‌اند.

مدير طرح «سامان‌بخشي كتاب‌هاي آموزشي» گفت: توليد اين كتابنامه باعث مي‌شود تا عناوين كتاب‌هاي برگزيده و شايسته تقدير در قالب يك كتاب و به سهولت در اختيار دانش‌آموزان، اولياي آن‌ها و مربيان مدارس براي تهيه كتاب مناسب قرار بگيرند. همچنين باعث مي‌شود تا ناشران نتايج و عملكرد كارهاي خود را در مدت 9 سال همكاري با دفتر انتشارات كمك آموزشي رشد در يك كتاب مشاهده كنند.

كيا در پايان با بيان اين‌كه كتابنامه به زودي منتشر خواهد شد، گفت: اطلاعات کتاب‏ها در اين كتابنامه بر اساس تاريخ برگزاري جشنواره‏ها مرتب شده‌‌اند و در معرفي هر کتاب علاوه بر اطلاعات شناسنامه‏اي و واژه‏هاي کليدي، چکيده‏اي از هر کتاب نيز ارايه شده است.
 
منبع سايت : ibna.ir
0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی