نشست مشترک اتحاديه ناشران و کتابفروشان با مديرکل اداره کتاب
14 8 1390    

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، به نقل از روابط عمومي اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران، رييس اتحاديه درباره اين نشست گفت: دومين نشست هيات مديره اتحاديه با مديران ارشد معاونت فرهنگي وزارت ارشاد بود که دو ساعت به طول انجاميد.

نادر قدياني افزود: علاوه بر اعضاي هيات مديره، داوود رمضان شيرازي، مدير انتشارات سنايي، حسن کيائيان، مدير نشر چشمه، محمد مهدي داوودي پور، مدير انتشارات نگار و حسين حسينخاني مدير انتشارات آگاه نيز در اين نشست حضور داشتند و موضوعات مختلف نشر کتاب در کشور مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

رييس اتحاديه ناشران و کتابفروشان با تاکيد بر اين‌که اين دومين نشست اتحاديه با مديران وزارت ارشاد در ماه‌هاي اخير بود، گفت: مشکلات مختلف ناشران در اين نشست‌ها بيان مي‌شود و دستاورد آن راهکارهايي براي بهبود شرايط نشر کتاب در کشور خواهد بود.

قدياني همچنين گفت که ديدارهاي نزديک و صميمي ناشران با مديران وزارت ارشاد منجر به رفع برخي مشکلات و تسريع در انتشار کتاب ميشود.

نشست‌هاي اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران، از سوي هيات مديره کنوني اين اتحاديه طراحي شده و در آينده نيز ادامه خواهد يافت.

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی