سوم مرداد ماه، زمان برپايي كارگاه پژوهش دانش‌آموزي
21 4 1390    

فتح‌الله فروغي، مدير مسوول انتشارات شورا در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، با بيان اين مطلب اظهار كرد: كارگاه پژوهش دانش‌آموزي با محوريت كتاب «كار و تمرين پژوهش» تشكيل مي‌شود. اين كتاب در بيست و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران در اختيار دانش‌آموزاني كه براي شركت در اين كارگاه ثبت‌نام كرده‌ بودند، قرار گرفت.

وي افزود: اين اثر عناوين مراحل و فرآيند پژوهش و شيوه انجام هر يك از اين مراحل را دربر دارد. دانش‌آموزان با مطالعه آن براي شركت در كارگاه پژوهش دانش‌آموزي آماده مي‌شوند.

مدير مسوول انتشارات شورا با اشاره به ضرورت مطالعه اين كتاب، قبل از حضور در كارگاه پژوهش دانش‌آموزي، عنوان كرد: اين كارگاه يك روزه در چهار مرحله اصلي برپا خواهد شد. در مرحله نخست، مدرسان، پژوهشگران نوجوان را با اهداف و مباني نظري كارگاه پژوهش دانش‌آموزي آشنا مي‌كنند و موضوعات مختلفي را كه دانش‌آموزان مي‌توانند به پژوهش درباره آنها بپردازند ارايه خواهند كرد.

فروغي ادامه داد: در مرحله دوم، دانش‌آموزان به انجام فرآيند پژوهش مي‌پردازند.مرحله بعدي به انجام فرآيند پژوهش اختصاص دارد.

وي در پايان گفت: در مرحله چهارم، پژوهش‌هاي انجام شده دانش‌آموزان، جمع‌بندي و ارزشيابي خواهد شد. سپس گزارشي از شيوه انجام و نتايج حاصل از اين پژوهش‌ها ارايه مي‌شود. در پايان اين كارگاه، پژوهش‌هاي برتر معرفي مي‌شوند و به نفرات برگزيده جوايزي اهدا خواهد شد.?

منبع:سايت: ibna.ir

http://ibna.ir/vdcef78zxjh8zni.b9bj.html

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی