قوانين فروشگاه
   

حقوق و قوانين فروشگاه اينترنتي انتشارات شورا
1.  محصولات خريداري شده براي شهرستان‌ها توسط پست سفارشي ارسال مي گردد و مشتريان محترم تهراني مي‌توانند روش ارسال از طريق پيک را نيز انتخاب کنند، در اين روش امکان پرداخت هزينه در زمان تحويل کالا نيز ميسر مي باشد.
2.   زمان رسيدگي به درخواست ها و سفارشات، يك روز كاري مي باشد و  زمان ارسال توسط اداره پست، 2 تا 5 روز كاري است . در صورت تمايل به دريافت سريع تر با شماره تلفن 2-66490400 تماس حاصل فرماييد.
3.   در صورت اشتباه بودن آدرس خريدار و يا عدم حضور در آدرس ذكر شده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزينه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خريدار مي باشد .
4.   چنانچه خريد شما، مصادف با يکي از ايام تعطيلات رسمي باشد، ارسال سفارشات شما به اولين روزکاري پس از تعطيلي موکول خواهد شد .
5.   هزينه هاي پستي، هر سال با توجه به نرخ‌هاي اعلامي از سوي اداره پست تنظيم مي‌گردد .
6.   با توجه به قوانين نظام جمهوري اسلامي، چنانچه قوانيني مانند دريافت ماليات بر ارزش افزوده و يا عوارض يا... براي فروش يا توزيع کتاب اعمال گردد، اين هزينه‌ها در سايت اعمال خواهد شد .
7.   خريدهايي که مبالغ آنها واريز نشده باشد، بعد از 24 ساعت کنسل مي‌شود و در صورت واريز وجه پس از اين مدت، اطلاع دادن از طريق تلفن الزاميست .
8.  کليه قيمتها در سايت به روز هستند ولي چنانچه كتاب خريداري شده به چاپ مجدد رسيده باشد و ارسال براي خريدار از چاپ جديد باشد، در صورت تغيير قيمت چاپ جديد، قيمت جديد براي خريدار محاسبه مي شود .
9.  چنانچه كتابي به اتمام رسيده باشد، خريدار مي تواند مبلغ خريد خود را بازپس گيرد و يا خريد ديگري انجام دهد .

10.  خريدهايي که به صورت ناقص انجام شود (يا مبلغ واريزي کامل نباشد يا نوع درخواست مشخص نباشد، يا آدرس و ديگر مشخصات ناقص باشد)، فروشگاه از ارسال خريد معذور خواهد بود .
11.  چنانچه خريد شما داراي حجم و وزن زيادي باشد که نياز به بسته بندي ويژه داشته باشد، مازاد هزينه حمل و بسته بندي به عهده خريدار است .

12.  با توجه به اينکه کليه ارسال ها توسط اداره پست انجام مي شود و بعد از ارسال از کنترل فروشگاه خارج است، لذا بعد از ارسال امکان برگشت از فروش وجود ندارد و همچنين تعيين زمان براي دريافت مرسوله امکان پذير نيست زيرا مرسولات توسط مامورين پست هر شهر و با توجه به قوانين پست آن مرکز انجام مي گردد .

13. با توجه به حجم کار بالا بهتر است راهنماي خريد، پرداخت  و شرايط فروشگاه را بطور دقيق مطالعه نماييد تا بتوانيد خريد خود را با سهولت انجام دهيد .

14. در زمان عضويت، ثبت آدرس و مشخصات ديگر، حتماً از فونت هاي فارسي استفاده نماييد، در غير اينصورت هرگونه اشتباه يا تاخير در ارسال برعهده خريدار مي باشد .

15. آدرس و مشخصات خود را در زمان خريد به صورت کامل و دقيق وارد نماييد و چنانچه در خريد بعدي تغيير آدرس داريد، حتماً آدرس خود را اصلاح نماييد. با توجه به اينکه مرسولات به آدرس شما ارسال مي گردد مسئوليت هرگونه اشتباه و خطا درمورد آدرس بر عهده خريدار مي باشد .

16. پيشنهاد مي شود براي سهولت، از طريق آنلاين خريد نماييد .

17. اطلاعات خريداران به صورت محرمانه نگهداري مي شود و کسي به آنها دسترسي ندارد .

18. هرگونه سوء استفاده از نام، نشان و فعاليت هاي اين فروشگاه که زير مجموعه انتشارات شورا است، پيگرد قانوني دارد. همچنين با توجه به ثبت محتواي وبسايت و اطلاعات آن به صورت روزانه، هرگونه کپي، برداشت، سوء استفاده از مطالب، تصوير، عنوان ها، طرح ها و... منع قانوني دارد .0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       
انتشارات شورا از ابتداي سال 1370 فعاليت خود را آغاز نمود. چاپ و انتشار كتاب هاي كودكان و نوجوانان به عنوان فعاليت اصلي اين انتشارات در نظر گرفته شد و بدين ترتيب اولين كتاب هاي انتشار يافته در حوزه پيش از دبستاني براي كودكان و مربيان اين دوره بود. سپس براي انتشار كتاب در حوزه‌هاي علمي و ادبيات كودكان و نوجوانان گام هايي برداشته شد.

عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی