انصراف يکي از کانديداهاي انتخابات اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران
29 6 1393    

به گزارش خبرنگار مهر، مهدي عمرانلو مدير انتشارات آوند دانش و يکي از نامزدهاي انتخابات هيئت رئيسه اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران از کانديداتوري در اين انتخابات انصراف داد.

پيش‌تر يکي از ناشران و کانديداهاي انتخابات هيئت رئيسه اتحاديه ناشران از انصراف يکي از کانديداها به خبرنگار مهر، خبر داده بود که اين خبر در گفتگوي کوتاه با عمرانلو تائيد شد.

تعداد ناشراني که براي عضويت در هيئت رئيسه اين اتحاديه کانديدا شده بودند، 16 نفر بود که با انصراف عمرانلو اين رقم به 15 نفر رسيد و اسامي کانديداهاي اين انتخابات به ترتيب زير خواهد شد:

محمود آموزگار، مرتضي احمد آخوندي، مسعود پايدار داريان، محمدرضا توکل صديقي، فرهاد تيمورزاده نجار، علي ثابت، مرتضي جوادي، هومان حسن‌پور، زهره حسين‌آزادگان، يحيي دهقاني، افسر صفائيان، محمدمهدي فخري‌زاده، فتح‌الله فروغي دهکردي، محمدحسن محمدي و ناصر نقي‌زاده هنجني.

بر اساس اين گزارش انتخابات اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران آبان ماه سال جاري برگزار مي‌شود.http://www.mehrnews.com/detail/News/2373363 :منبع
0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی