شنبه، دهمين نشست شوراي حمايت از حقوق تاليف نشر
7 12 1389    

رييس شوراي حمايت از حقوق تاليف و نشر با اعلام اين خبر به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: در اين نشست، مباحث كلي لايحه تبيين مي‌شوند و ناشران در گفت‌وگو با دكتر سيدحسين شبيري، مولف لايحه حمايت قانون مالكيت فكري، تبصره‌هاي قانون را بررسي مي‌كنند.

سيدعباس حسيني‌نيك افزود: در اين نشست همچنين بخش حقوق نشر لايحه قانون حمايت از مالكيت فكري بررسي مي‌شود.

وي با اشاره به حضور نمايندگان تشكل‌هاي مختلف نشر در اين نشست، اظهار داشت: نمايندگان تشكل‌هاي نشر از جمله اتحاديه ناشران و كتابفروشان تهران، انجمن ناشران كتاب دانشگاهي، انجمن ناشران كتاب آموزشي، انجمن ناشران كتاب كودك و نوجوان، انجمن ناشران بين‌الملل ايرانيان در اين نشست حضور دارند.

دهمين نشست شوراي حمايت از حقوق تاليف و نشر با موضوع بررسي بخش نشر لايحه قانون حمايت از مالكيت فكري روز دوشنبه، هفتم اسفند ماه، در دفتر مطالعات حقوقي برپا مي‌شود.

شوراي حمايت از حقوق تاليف و نشر، نهادي فراگير به شمار مي‌آيد كه به صورت مستقل و بر اساس برآيند تمام تشكل‌ها و دست‌اندركاران حوزه‌هاي مختلف نشر و با هدف حمايت از حقوق مولفان و ناشران شكل گرفته است.

منبع سايت:ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی