عملياتي شدن زنگ مطالعه و انشاء در مدارس
2 9 1392    

به گزارش واحد مرکزي خبر ، حميدرضا کفاش با اعلام اين خبر افزود : سازمان پژوهش و برنامه ريزي درسي در حال تدوين قوانين و مقررات آن براي ارائه به شوراي عالي آموزش و پرورش است.

وي گفت : زنگ هاي مطالعه و کتابخواني امسال مراحل آزمايشي خود را در تعدادي از مدارس طي خواهد کرد و از سال تحصيلي آينده زنگ مطالعه و کتابخواني در مدارس اجرايي خواهد شد.

معاون پرورشي وزير آموزش و پرورش افزود : بر اساس اين برنامه معلمان ابتدايي بخشي از زنگ کلاسي را به مطالعه و نقل يک کتاب درسي يا غير درسي در کلاس اختصاص خواهند داد.

وي خاطر نشان کرد: وجود کتابخانه هاي کلاسي در مدارس ابتدايي اجراي برنامه زنگ مطالعه را در مدارس تسهيل خواهد کرد و دانش آموزان از کتاب هاي اين کتابخانه ها براي زنگ مطالعه استفاده خواهند کرد.

معاون پرورشي وزير آموزش و پرورش تاکيد کرد: به شوراي عالي آموزش و پرورش پيشنهاد شده است براي سال تحصيلي آينده هفته اي دو ساعت به درس انشاء در دوره هاي مختلف تحصيلي اختصاص دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني رئيس جمهور در سخنراني خود در مراسم آغاز سال تحصيلي، خواهان ايجاد زنگ کتاب، زنگ گفتگو و زنگ انشاء در مدارس کشور شده بود.


www.tabnak.ir: منبع

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی