برگزاري دوره‌هاي آموزشي صنعت نشر از سوي اتحاديه ناشران و کتابفروشان
22 7 1392    

رييس کميسيون آموزش اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران به خبرگزاري کتاب ايران(ايبنا)، گفت: هدف از تشکيل کميسيون آموزش اتحاديه ناشران ارتقاي سطح علمي و فني ناشران و کتابفروشان است که با نگاهي به دوره‌هاي برگزار شده مي‌توان به اين نتيجه رسيد که اين امر در گذشته به خوبي محقق شده است.

ناظم‌بکايي درباره دوره‌هاي آموزشي فصل پاييز گفت: در فصل پاييز پنج دوره آموزشي شامل، دوره صنعت نشر در 54 ساعت، دوره کتابفروشي در 24 ساعت، دوره نشر الکترونيک و صنعت نشر در 24 ساعت، دوره تنظيم و ثبت دفاتر مالياتي در هشت ساعت و دوره کتاب‌پردازي در 54 ساعت برگزار خواهد شد. 

به گفته وي، سرفصل‌هاي اين دور‌ه‌ها توسط کارشناسان اين حوزه تهيه، تنظيم و تدوين شده‌ است و اين دوره‌ها وسعتي فراگير دارد و در صورت تمايل ناشران و کتابفروشان مي‌توان در شهرها و استان‌هاي ديگر نيز اين دوره‌ها را برگزار کرد. 

رييس کميسيون آموزش اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران درباره اقدامات اين کميسيون در 6 ماه نخست سال گفت: بيست و نهمين دوره آموزشي صنعت نشر به مدت 54 ساعت آموزشي با حضور 23 دانش‌پژوه طي پنج هفته اجرا و دانش‌پژوهان موفق به اخذ گواهينامه پايان دوره شدند. 

ناظم‌بکايي در پايان صحبت‌هاي خود اظهار کرد: متقاضيان مي‌توانند تا نيمه مهرماه براي حضور در جلسه معرفي دوره‌ها با اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران تماس بگيرند و يا براي کسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتي  
    مراجعه کنند. WWW.Tpba.ir 

ibna.ir:منبع
0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی