تمديد مهلت ثبت‌نام حضور ناشران ايراني در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي
30 10 1389    

دبير اتحاديه ناشران و كتابفروشان تهران با اعلام اين خبر به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران با هدف آشنايي بيشتر اعضا با نشر بين‌الملل حضور در اين رويدادها را پيش‌بيني كرده است.

محمود آموزگار افزود: زمينه‌سازي براي حضور فعال ناشران عضو اتحاديه در نمايشگاه کتاب فرانکفورت، از ديگر اقداماتي است كه در اين برنامه قرار دارد.

وي با اشاره به فهرست نمايشگاه‌هاي پيشنهادي اتحاديه، اظهار داشت: ناشران علاقه‌مند مي‌توانند براي بازديد حرفه‌اي از نمايشگاه‌هاي كتاب پاريس، بولونيا و لندن، ثبت‌نام كند.

آموزگار با بيان اين كه ثبت‌نام تنها از اعضاي اتحاديه انجام مي‌گيرد، يادآور شد: علاقه‌‌مندان مي‌توانند در هر يك از نمايشگاه‌ها يا در هر سه آنها، ثبت‌نام كنند.

وي تصريح كرد: اتحاديه در تلاش است تا ناشران را در برنامه‌ريزي‌هاي مختلف نمايشگاهي مانند تهيه رواديد، دريافت بليت حضور در اين نمايشگاه‌ها و ... ياري رساند.

به گزارش ايبنا، نمايشگاه بين‌المللي كتاب پاريس از 28 اسفند ماه امسال تا سوم فروردين ماه سال 1390، نمايشگاه بولونيا از هشتم تا يازدهم فروردين ماه سال 1390 و نمايشگاه كتاب لندن از 22 تا 24 فروردين ماه سال آينده برگزار خواهد شد.         

( منبع سايت : ibna.ir )

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی