مدير طرح سامان‌بخشي کتاب‌هاي آموزشي:نمايشگاه‌هاي دانش‌آموزي به توسعه طرح سامان‌بخشي کمک کنند
27 6 1391    

فريبا کيا در گفت‌وگو با خبرگزاري کتاب ايران(ايبنا)، در اين باره اظهار کرد: کتاب‌هايي که در آيين‌نامه «سامان‌بخشي کتاب‌هاي آموزشي» در قالب کتابنامه‌هاي رشد معرفي مي‌شوند، به دليل اين‌که توسط کارشناس‌ها و داوران برجسته حوزه کتاب و بر اساس اهداف برنامه درسي ملي انتخاب مي‌شوند، منبع معتبر براي مطالعه دانش‌آموزان به‌شمار مي‌آيند. 

وي در ادامه سخنانش گفت: در صورتي که متوليان برپايي طرح ملي 
«50 هزار نمايشگاه کتاب در 50 هزار مدرسه» از اين منابع براي تجهيز کتابخانه‌هاي مدارس استفاده کنند، به توسعه و ترويج آيين‌ «ساماندهي کتاب‌هاي آموزشي» کمک مي‌کنند. 

مدير طرح سامان‌بخشي کتاب‌هاي آموزشي از همزماني اجراي طرح ملي «50 هزار نمايشگاه کتاب در 50 هزار مدرسه» با توزيع کتابنامه‌هاي رشد در مدارس ابراز خرسندي کرد و گفت: سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي يک شوراي سياستگذاري براي اجراي آيين‌نامه «ساماندهي کتاب‌هاي آموزشي» پيش‌بيني کرده است. 

وي در ادامه سخنانش افزود: اين شورا که متشکل از اغلب معاونان وزارت آموزش و پرورش است به‌زودي فعاليت خود را با هدف توسعه اين آيين‌نامه و ساماندهي منابع آموزشي و تربيتي مکتوب و غيرمکتوب آغاز خواهد کرد اما لازم است براي اجراي وسيع اين آيين‌نامه در سطح کشور ساير حوزه‌هاي ستادي نيز با اين سازمان همکاري کنند.
منبع سايت : ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی