دهمين نمايشگاه «ياد يار مهربان» فراخوان داد.
6 6 1391    

به گزارش خبرگزاري کتاب ايران(ايبنا)، بر اساس فراخوان دهمين دوره از نمايشگاه «ياد يار مهربان» از ناشران سراسر کشور دعوت شده است که با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني نمايشگاه مذکور به نشاني www.yym.irنسبت به ثبت‌نام و ورود اطلاعات لازم، اقدام کنند. 

ناشراني که سال گذشته در اين نمايشگاه شرکت کرده‌اند، مي‌توانند تنها نسبت به اصلاح اطلاعات موجود و وارد کردن اطلاعات کتاب‌هاي جديد خود به نشاني الکترونيکي مذکور مراجعه کنند. 

محسن عموشاهي، مدير اجرايي دهمين نمايشگاه «ياد يار مهربان» در اين باره اظهار کرد: به مناسبت دهمين دوره از برگزاري نمايشگاه «ياد يار مهربان»، اين فعاليت برجسته فرهنگي، برنامه‌هاي فرهنگي ويژه‌اي در حاشيه برپايي آن اجرا خواهند شد که به زودي اعلام مي‌شوند. 

وي ادامه داد: شرکت در اين دوره از نمايشگاه «ياد يار مهربان» يک سلسله شرايط عمومي دارد که از آن ميان مي‌توان به «محتواي کتاب‌هاي پيشنهادي منطبق با سياست‌هاي فرهنگي نظام جمهوري اسلامي اسران، مفيد و سالم براي استفاده دانش‌آموزان و نيز متناسب با خلاء‌هاي فکري جامعه باشد» و «آخرين چاپ کتاب مربوط به سال‌هاي 1389 به بعد باشد» اشاره کرد. 

مدير اجرايي دهمين نمايشگاه «ياد يار مهربان» افزود: موسسه نشر شهر با هدف تحقق فرمايش مقام معظم رهبري مبني بر «ترويج فرهنگ مطالعه در جامعه به‌ويژه در ميان دانش‌آموزان و ضرورت اقدام همه دستگاه‌هاي مسوول براي ترويج فرهنگ کتابخواني» با مشارکت سازمان فرهنگي ـ هنري شهرداري تهران و معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دهمين نمايشگاه «ياد يار مهربان» را برپا خواهد کرد. 

عموشاهي در پايان گفت: تمام مدارس، حوزه‌هاي علميه، کتابخانه‌هاي عمومي شهر تهران مي‌توانند با مراجعه به دهمين نمايشگاه «ياد يار مهربان» کتاب‌هاي مورد نياز خود را به صورت رايگان انتخاب و دريافت کنند.

 

منبع سايت : ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی