نايب رييس اتحاديه چاپخانه‌داران تهران: خبرگزاري کتاب دراطلاع‌رساني اخبار چاپ جايگاه شايسته دارد
31 5 1391    

مصطفي‌ تيناي‌تهراني در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: خبرگزاري کتاب در مقايسه با ساير بخش‌هاي خبري که به اخبار چاپ مي‌پردازند از جايگاه شايسته‌اي برخوردار است و تلاش اين رسانه خبري در انتشار اخبار چاپ جاي سپاس و قدرداني دارد.

وي افزود: مسايل مربوط به صنعت چاپ در ايران چندان مورد توجه قرار نمي‌گيرد و مسوولان نيز به مشکلات اين عرصه توجه نمي‌کنند به همين دليل اين صنعت به جايگاه واقعي خود نرسيده و اقدام خبرگزاري کتاب در اختصاص دادن بخشي براي انتشار اخبار اين حوزه مهم و حساس، تاثيرگذار بوده و توانسته به رسانه خبري مهم در حوزه چاپ کشور تبديل شود.

نايب رييس اتحاديه چاپخانه‌داران تهران اظهار کرد: تلاش خبرنگاران اين حوزه در بازتاب مسايل و رويدادهاي اين صنعت موجب شده تا جايگاه صنعت چاپ نيز کمي در ديدگاه تصميم‌سازان اين حوزه ارتقا پيدا کند و حرکت در مسير اطلاع‌رساني دقيق، صنعت چاپ را به جايگاه متعالي خود برساند.

اين فعال حوزه چاپ، با تشبيه حرکت رسانه‌هاي خبري به چراغ قوه‌اي که مسير تاريک را براي افراد روشن مي‌کند، عنوان کرد: پرداختن به زواياي گوناگون صنعت چاپ و بازگو کردن مطالب به طور دقيق و همه جانبه منجر به تغيير زاويه ديد تصميم‌سازان صنعت چاپ خواهد شد.

تيناي‌تهراني در سخنان پاياني‌اش گفت: تببين جايگاه صنعت چاپ در رسانه‌هاي خبري از جمله خبرگزاري کتاب، توجه بيشتر مسوولان را به خود جلب مي‌کند و باعث پيشرفت و توسعه اين حوزه در کشور مي‌شود.

 

منبع سايت :ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی