رييس كميسيون آموزش اتحاديه ناشران تهران خبر داد.آموزش ويرايش صوري ونسخه‌ پردازي دردوره‌هاي کتاب‌ پردازي
25 5 1391    

فتح‌الله فروغي با بيان اين مطلب به خبرگزاري کتاب ايران (ايبنا)، گفت: کارگاه آموزشي کتاب‌پردازي از سوي کميسيون آموزش اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران از 5 شهريورماه به مدت 56 ساعت در محل اتحاديه برگزار مي‌شود.

وي افزود: سرفصل‌هاي تهيه شده براي اين دوره مهم که مربوط به حوزه توليد کتاب است به گونه‌اي طراحي شده که علاقه‌مندان به طور عملي و کارگاهي با فرآيند ويرايش صوري و نسخه‌پردازي آشنا شوند و آموزش‌هاي ارايه شده در اين دوره را در هنگام عمل به کار گيرند.

فروغي با اشاره به برپايي اين دوره در دو بخش عمومي و تخصصي، عنوان کرد: واحدهاي عمومي به مدت 10 ساعت و تخصصي به مدت 46 ساعت در نظر گرفته شده است، همچنين مدرسان اين دوره از افراد با تجربه در اين حوزه انتخاب شده اند. 

رييس کميسيون آموزش اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران اظهار کرد: براي شرکت‌کنندگان در اين دوره پس از کسب موفقيت در امتحان پاياني که 23 مهرماه برگزار مي‌شود، گواهينامه صادر خواهد شد.

وي ادامه داد: هزينه اين دوره 200 هزار تومان در نظر گرفته شده و اعضاي اتحاديه و افرادي که از طريق ناشران غير عضو اتحاديه معرفي شوند از تخفيف برخوردارند.

فروغي با اشاره به برخي از سرفصل‌هاي تخصصي دوره کتاب‌پردازي، گفت: تعيين قطع و حجم، قواعد حروف‌نگاري و تعيين حروف، آشنايي با اصول صفحه‌آرايي، آشنايي با مواد تکميلي کتاب برخي از اين سرفصل‌ها را تشکيل مي دهد.

 

منبع سايت:ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی