ارايه خدمات شابك به‌ صورت الكترونيكي به ناشران سراسر كشور
9 5 1391    

به گزارش خبرگزاري کتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومي موسسه خانه كتاب، داريوش مطلبي، معاون فناوري و اطلاعات موسسه خانه كتاب با بيان اين مطلب اظهار کرد: اين وب‌سايت خدمات متنوعي را در حوزه شابك براي ناشران كشور در نظر گرفته است كه مي‌توانند با بهره‌گيري از اين خدمات در وقت و هزينه خود براي دريافت شابك صرفه‌جويي كنند. 

وي افزود: عدم مراجعه حضوري براي دريافت شابك، ارسال سوال‌هاي مربوط به اين حوزه و دريافت پاسخ‌ها به شكل الكترونيكي، ارسال مدارك براي تمديد و دريافت شابك جديد، دريافت دستنامه‌ها، تغيير شابك ده‌رقمي به سيزده‌رقمي و اخبار حوزه شابك از خدماتي‌اند كه ناشران با ثبت‌نام در اين سايت مي‌توانند از آن بهره‌مند شوند. 

معاون فناوري و اطلاعات موسسه خانه كتاب اظهار کرد: اين سايت به نشاني www.isbn.ir پس از طي مرحله آزمايشي اكنون قابل دسترسي است و ناشران استاني نيز مي‌توانند بدون مراجعه به مراكز مربوط و فقط از طريق اينترنت نسبت به دريافت خدمات شابك اقدام كنند. 

به گفته مطلبي، در اين سايت بخشي نيز به ismn(شماره استاندارد بين‌المللي موسيقي) اختصاص يافته كه راهنماي دريافت اين شناسه به شكل ايميل و سوال‌هاي متداول آن به طور كامل توضيح داده شده است.

منبع سايت : ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی