دسترسي پژوهشگران سراسر جهان به اطلاعات نشر ايران ميسر شد.
26 4 1391    

به گزارش خبرگزاري کتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومي موسسه خانه كتاب، داريوش مطلبي، معاون اطلاعات و فناوري موسسه خانه كتاب با اعلام اين خبر اظهار کرد: با توجه به اين‌كه سايت خانه كتاب كامل‌ترين منبع اطلاعات در حوزه نشر محسوب مي‌شود و همچنين به دليل اين‌كه محققان و مراكز مختلف جهاني نياز به اين اطلاعات دارند، سايت خانه كتاب در بخش انگليسي نيز براي مخاطبان جهاني راه‌اندازي شده است.

وي ادامه داد: در بخش انگليسي سايت موسسه خانه كتاب، اطلاعات به روز نشر ايران و اطلاعات جوايز حوزه كتاب كه خانه كتاب متولي برگزاري آن‌هاست، معرفي بانك‌هاي اطلاعاتي و نوع عرضه آمار نشر در اين بانك‌ها، خبرهاي حوزه نشر و نقدهاي كتاب، معرفي و اتصال به منشورات موسسه خانه كتاب از جمله كتاب‌هاي ماه، كتاب هفته و بخش انگليسي خبرگزاري كتاب در اختيار علاقه‌مندان و پژوهشگران سراسر جهان قرار گرفته است.

معاون اطلاعات و فناوري موسسه خانه كتاب افزود: در صورتي كه كاربر انگليسي‌زبان نياز به اطلاعات بيشتري داشته باشد، با ارسال درخواست و معرفي خود مي‌تواند ترجمه انگليسي اين آمار را نيز دريافت كند.

منبع سايت : ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی