گردهمايي نمايندگان استاني مجلات رشد دفتر تکنولوژي آموزشي
18 4 1391    

فريبا كيا، مدير طرح «ساماندهي منابع آموزشي و تربيتي» با بيان اين مطلب به خبرگزاري کتاب ايران(ايبنا)، اظهار کرد: نشست دوشنبه (19 تير) با حضور محمد ناصري، مدير دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي برگزار مي‌شود و دکتر محي‌الدين بهرام محمديان، رييس سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي در نشست سه‌شنبه (20 تير) حضور خواهد داشت.

وي ادامه داد: نمايندگان استاني مجلات رشد دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي در اين نشست‌ها به ارايه گزارش‌هاي مربوط به تحقق اهداف مصوبه 828 شوراي عالي آموزش و پرورش مبني بر اين‌که «تنها کتاب‌هايي در مدارس مي‌توانند تبليغ و توزيع شوند که مجوز انتشار از سوي دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي دريافت کرده باشند» مي‌پردازند.

کيا با بيان اين‌که «گردهمايي اين نمايندگان به عنوان پل ارتباطي ميان دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي و دانش‌آموزان در اين نشست‌ها باعث مي‌شود تا زمينه‌هاي سرعت‌بخشي تحقق اهداف مصوبه 828 شوراي عالي آموزش و پرورش فراهم شود» اظهار کرد: نمايندگان استاني مجلات رشد دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي در اين نشست‌ها به موانع موجود در مسير تحقق اين اهداف اشاره مي‌کنند و کارشناسان و صاحب‌نظران به ارايه راهکارهاي اساسي خواهند پرداخت.

مدير طرح «ساماندهي منابع آموزشي و تربيتي» عنوان کرد: همچنين کارشناسان دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي طي اين دو روز انتظاراتي را که در حوزه تحقق اهداف مصوبه مذکور از نمايندگان استاني مجلات رشد دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي دارند، بيان مي‌کنند.

وي در پايان سخنانش گفت: بررسي ظرفيت‌هاي موجود براي ساماندهي منابع آموزشي و تربيتي، بررسي شيوه‌هاي توزيع مناسب کتابنامه‌هاي رشد که زمينه‌هاي نهادينه کردن استفاده دانش‌آموزان و مولفان از کتاب‌هاي آموزشي را فراهم مي‌کنند، از ديگر مباحثي‌اند که در اين نشست‌ها به آن‌ها پرداخته مي‌شود.

نشست‌هاي نمايندگان استاني مجلات رشد دفتر تکنولوژي و انتشارات کمک آموزشي دوشنبه و سه‌شنبه (19 و 20 تيرماه) ساعت 9 در باشگاه فرهنگيان به نشاني ميدان حر، خيابان کمالي، خيابان کاشاني برگزار خواهند شد.

منبع سايت : ibna.ir

0
0


دیدگاهی ارسال نمائید.
       

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


عضویت در خبرنامه
محصولات محبوب بایگانی